yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7

Vybavení a služby

  • Venkovní ohniště
  • Zahrada/park
  • Internet
  • Parkování
  • Pes
  • Lyžování

Penzion Vila Karlov

Karlov 67, 468 44 Josefův Důl


Prvorepubliková vila se nachází na velmi klidném místě, v půvabném horském prostředí, v samotném srdci Jizerských hor. Stojí stranou od silnice, na hranici lesa a tak je tu bezpečno pro vaše děti, které mohou přímo na zahradě využívat dětské hřiště s houpačkami, trampolínou a pískovištěm. V zimě pro děti stavíme velký tobogán končíci na zahradě. Autem i v zimě přijedete a zaparkujete zdarma přímo u objektu na vlastním parkovišti.

Ubytováni budete v 2-5 lůžkových pokojích. K dispozici je 5 nově postavených koupelen s toaletami.

Díky poloze nemusíte za sportovními zážitky příliš daleko a naplno si tak užijete svou aktivní dovolenou v létě i v zimě. Přímo kolem vily vede značená turistická cesta a jedna z jizerských cyklotras. Ve vzdálenosti 1-6 km leží hned 3 největší jizerskohorské lyžařské areály Severák, Bedřichov a Tanvaldský Špičák. Pro běžkaře je připraveno 90 km udržovaných tratí Jizerské magistrály, jejíž trasa prochází 1 km od objektu.

U nás si každý sní, co si navaří v plně vybavené kuchyni. Tak se vám nestane, že byste trpěli hlady anebo si museli za každý kafe zaplatit, jak je to běžné u ubytování bez možnosti vlastního vaření. Pokud se vám nechce vařit, jsme ochotni vám po předchozí domluvě zajistit i polo či plnou penzi. Najíst se můžete i v restauracích v blízkém okolí. Odpočívat, bavit se, slavit a hrát si máte možnost ve společenské místnosti s krbovými kamny, televizí, DVDčkem a satelitem.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´